Buket Aydın’dan AK Parti’ye çağrı: “Seçmeniniz perişan ama CHP’liler maaşallah”

Televizyon programcısı Buket Aydın, AK Parti seçmeninin konuşmaktan çekindiğini iddia etti. Yeni yayınladığı videoda, sokak röportajlarında AK Parti seçmenlerinin sözlerinin olmadığına dikkat çeken Aydın, AK Parti yöneticilerine çağrıda bulunarak “Seçmeninizi ezdirmeyin, seçmeniniz perişan olmuş.” şeklinde konuştu.

Ak Parti seçmenin konuşmaya çekindiğini ve CHP seçmeninin yapılan röportajlarda onları baskıladığını söyleyen Buket Aydın’ın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu:

“AK Partili seçmen sokak röportajlarında konuşmak istemiyor. Çevresinden baskı görüyor. CHP’ye destek verenler Maşallah. CHP’nin psikolojik üstünlüğü var. Ben buradan AK Parti’ye sesleniyorum; seçmeninizi ezdirmeyin. CHP’li de konuşsun. Derdim bu değil.”

Aydın, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir videoda, kolundaki pahalı saat ile gündeme gelmişti. Aydın’ın kolundaki Rolex marka saatin fiyatının 130 bin dolar olduğu öne sürülmüştü. Fatih Altaylı, saat haberinin peşine düşmüş ve saatin 2,5 değil, en fazla 1 milyon lira edeceğini yazmıştı.

Buket Aydın’ın kolundaki saat gündemde: “Yemese içmese 5 yılda alabilir…”

Fatih Altaylı, Buket Aydın’ın saatini yorumladı: En fazla 1 milyon lira

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir